Mezinárodní úschova

Díky partnerství s tradiční depozitní službou Berkeley Safe Deposit založené v roce 1979 ve Velké Británii bez_názvu-1.jpgumožňuje společnost Prague Safe Deposit svým klientům uložení cenností v bezpečnostních schránkách v samém srdci Londýna.

Přepravu i uložení předmětů zajistíme, zorganizujeme a přístup k Vašim cenostem bude umožněn dle dohody v Londýně v čase, kdy Vám to bude vyhovovat.

MEZINÁRODNÍ ÚSCHOVA PRO JEDNOTLIVCE

Uložit si u nás můžete svůj osobní majetek, doklady či cennosti, včetně šperků, drahých kovů, poslední vůle, rozhodnutí o dědictví a jiných důležitých dokumentů.

Vybrat si můžete z bezpečnostních schránek různých velikostí, případně si můžete pronajmout skříňový trezor nebo zabezpečený prostor.

Rádi vám umožníme zřízení pronájmu z jakéhokoli místa na světě, a to prostřednictvím našeho online formuláře. Po obdržení vyplněné žádosti a příslušné dokumentace vstoupí nájemní smlouva v platnost a Vy se ke svým uloženým předmětům dostanete, kdykoli bude třeba.

Máme otevřeno NONSTOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. I když obvykle akceptujeme žádosti klientů z celého světa, pečlivě prověřujeme každý případ, abychom se ujistili, že byly splněny veškeré zákonné požadavky a předpisy a také naše normy, a abychom ochránili všechny své klienty.

Zajistíme kompletní logistická řešení pro jakékoli předměty, které si přejete uložit v bezpečnostních schránkách či prostorech. Zorganizujeme vyzvednutí vašich dokumentů či cenností a jejich doručení do bezpečnostního depozita, pokud nebudete moci osobně přijet. Způsob dopravy a zabezpečení si můžete zvolit dle svého uvážení. Jednoduše nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, a sdělte nám své konkrétní požadavky.

Pozn.: Vezměte prosím na vědomí, že můžeme odmítnout dodávky některých typů předmětů z či do oblastí, které vydaly konfiskační výnosy pro takové zboží nebo zavedly jiné restrikce.

MEZINÁRODNÍ ÚSCHOVA PRO SPOLEČNOSTI

Mnohé mezinárodní společnosti se rozhodly uložit si v našem bezpečnostním depozitu svoji dokumentaci, disky, soubory a jiná fyzická aktiva. Svým klientům nabízíme bezpečnostní schránky různých velikostí, stejně tak jako velké sejfy a zabezpečené prostory, vždy v závislosti na jejich potřebách.

Uložíte-li si své dokumenty či data u naší společnosti, můžete si být 100% jisti, že jejich správa a přístup k nim budou vyhrazeny pouze Vám či osobám, které sami určíte.

Zajistíme kompletní logistická řešení pro jakékoli předměty, které si přejete uložit v bezpečnostních schránkách či prostorech. Zorganizujeme vyzvednutí vašich dokumentů či cenností a jejich doručení do bezpečnostního depozita, pokud nebudete moci osobně přijet. Způsob dopravy a zabezpečení si můžete zvolit dle svého uvážení. Jednoduše kontaktujte člena našeho týmu a proberte s ním své konkrétní požadavky.

I když obvykle akceptujeme žádosti společností z celého světa, pečlivě prověřujeme každý případ, abychom se ujistili, že byly splněny veškeré požadavky a předpisy, stejně tak jako naše normy.

Pozn.: Vezměte prosím na vědomí, že můžeme odmítnout dodávky některých typů předmětů z či do oblastí, které vydaly konfiskační výnosy pro takové zboží nebo zavedly jiné restrikce.

 

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky na +420 228 224 664 nebo e-mailem na accountmng@praguesafedeposit.com.

Praguesafedeposit.com > SLUŽBY > Mezinárodní úschova