Depozitář umění

Společnost Prague Safe Deposit Vám nabízí možnost uskladnění uměleckých děl a starožitností na krátké či dlouhé období dle Vašich potřeb.pragueeeeeee.jpg

Náš depozitář umění se nachází v centru Prahy s výbornou dostupností a disponuje zařízeními na kontrolu a udržování optimální teploty a vlhkosti, speciálními schránkami na obrazy či privátní zasedací místností pro Vaše schůzky a jednání s potenciálními kupci.

Můžete si být jistí, že u nás jsou Vaše cenné obrazy či předměty v naprostém bezpečí, neboť na českém trhu tyto služby nabízíme již od roku 1992. Kromě dlouholeté tradice v poskytování bezpečnostních schránek v centru Prahy Vám nabízíme i neomezený NONSTOP přístup 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Naše prostory mají několik úrovní zabezpečení, včetně NONSTOP ochrany, kamerového systému, alarmů a vždy přítomného odborného pracovníka, který je Vám kdykoliv k dispozici.

Věřte, že pro nás není nic důležitějšího, než maximální ochrana Vašeho soukromí a 100% diskrétnost. Garantujeme Vám, že informace o klientech nikdy neposkytujeme třetím stranám. V otázkách bezpečí a diskrétnosti pořádáme pravidelná školení všech našich zaměstnanců.

VÝHODY NAŠEHO DEPOZITÁŘE UMĚNÍ

  • několikaúrovňový bezpečnostní systém – zázemí depozitních prostor Prague Safe Deposit
  • centrum Prahy, dvě minuty od metra Můstek
  • možnost nakládky a vykládky automobilem (v časech mezi 6-9 h a 20-22 h)
  • rozličné možnosti uskladnění (od úložných kovových boxů až po celé místnosti)
  • kontrola teploty a vlhkosti dle muzejních standardů (ideální teplotní hodnoty pro úschovu obrazů udržované mezi 16 až 20 stupni Celsia, vlhkost vzduchu mezi 45% a 55%)
  • NONSTOP přístup 24 hodin denně, včetně svátků a víkendů
  • privátní zasedací místnost pro Vaše jednání či prohlídky


Jestliže víte přibližnou velikost a množství obrazů, které máte zájem u nás uschovat, můžeme Vám ihned poskytnout přibližný odhad ceny.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na čísle +420 228 224 664.

Praguesafedeposit.com > SLUŽBY > Depozitář umění