Bezpečnostní schránky

K 12 měsíčnímu pronájmu soukromé bezpečnostní schránky dalších 6 měsíců ZDARMA jako BONUS!

V rámci skvělé speciální akce, kterou jsme pro vás v Prague Safe Deposit připravili, nyní získáte k pronájmu soukromé bezpečnostní schránky na 12 měsíců dalších 6 měsíců pronájmu ZDARMA jako BONUS. (*)


TIP: Rádi byste svému příteli, kamarádovi či obchodnímu partnerovi udělali radost nevšedním a užitečným dárkem? Darujte mu krásný dárkový voucher na pronájem soukromé bezpečnostní schránky, který můžete zakoupit u nás v prostorách společnosti Prague Safe Deposit.


Pro jakékoliv podrobnosti volejte NONSTOP na číslo +420 228 224 664 nebo se u nás zastavte pro bližší informace osobně.

Zjistěte více informací.

***

bez_názvu-3.jpgPotřebujete 100% diskrétně uložit své důležité smlouvy, dokumenty, šperky či jiné cennosti?

V prostorách Prague Safe Deposit Vám rádi splníme náročné požadavky na diskrétní ochranu a spolehlivé uložení Vašich cenností.

Pronajmout si můžete bezpečnostní schránky různých velikostí od formátu A5 až po velké skříňové trezory nebo kovové boxy na umělecká díla, takže ať už potřebujete uložit rodinné šperky, pasy, rodné listy, dluhopisy či jiné dokumenty, peněžní hotovost nebo umělecká díla, či máte jiné požadavky, jsme schopni Vám vyhovět. Více..

NEOMEZENÝ PŘÍSTUP

Naším cílem je, aby byl Váš majetek v bezpečí a aby Vám byl zároveň k dispozici NONSTOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Nemáme nikdy zavřeno, takže cokoliv si u nás uložíte, je dostupné vždy, kdykoliv potřebujete vč. přítomnosti kvalifikovaného personálu, který je připraven se Vám věnovat.

100% DISKRÉTNOST

Můžeme Vás ujistit o 100% diskrétnosti ohledně předmětů a cenností, které si u nás uschováte.
Informace o klientech nikdy neposkytujeme třetím stranám. Přístup k bezpečnostním schránkám je umožněn pouze osobám, které si sami určíte. Více..

NĚKOLIKANÁSOBNÉ ZABEZPEČENÍ

Přístup do prostor společnosti Prague Safe Deposit, i k jednotlivým schránkám, je zabezpečen na několika úrovních včetně nepřetržitého napojení na pult centrální ochrany. Využíváme kódované přístupové karty a unikátní klíče, prostory jsou monitorovány systémem kamer. Odborný pracovník je na pobočce fyzicky přítopem NONSTOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 356 dní v roce.

Přístup k bezpečnostním schránkám je umožněn vždy pouze oprávněným osobám nebo jejich pověřeným zástupcům.

SNADNÉ ZŘÍZENÍ PRONÁJMU

Pro zřízení pronájmu si nejprve zvolíte velikost schránky a číslo schránky, které se Vám líbí. Předložíte průkaz totožnosti, vyplníte Registrační formulář a svým podpisem potvrdíte naše Obchodní podmínky. Pracovník společnosti zpracuje obratem Vaši žádost a vystaví Vám přístupovou kartu. Po zaplacení poplatku za pronájem, kdy si můžete zvolit mezi úhradou v hotovosti, platební kartou nebo bankovním převodem, vstupuje Vaše smlouva v platnost. Snažíme se pracovat efektivně, tudíž celý proces nezabere déle než 15 minut.

Nastavíte si svůj přístupový PIN kód a svou bezpečnostní schránku můžete začít ihned využívat.

VÝHODNÉ CENY

Cena měsíčního pronájmu nejžádanější bezpečnostní schránky činí 416 Kč bez DPH. Věříme, že Váš klid a bezpečí, možnost neomezeného NONSTOP přístupu a 100% diskrétní a spolehlivé služby, které Vám nabízíme, oceníte.

VYNIKAJÍCÍ LOKALITA

Naše poloha v Kolowratském paláci na Praze 1, v těsné blízkosti stanice metra Můstek, zajišťuje snadnou dostupnost jak pro firmy, tak pro soukromé osoby. Sídlíme ve spolehlivě zabezpečeném suterénu historické budovy, ve které byly dříve uloženy bezpečnostní sejfy nadnárodní banky.

VÝHODY NAŠÍ BEZPEČNOSTNÍ SCHRÁNKY OPROTI BANKOVNÍ

Pokud se o tématiku bezpečnostních schránek zajímáte dopodrobna, zjistíte, že historicky jedinými poskytovateli pronájmů bezpečnostních schránek byly svého času banky. Ať už to byla ČSOB banka, Komerční banka, Česká spořitelna, Raiffeisenbank, Moneta či Air Bank apod., většina z nich má pronájem bezpečnostních schránek v dnešní době již jako doplňkovou službu s velmi omezenými možnostmi. Přirozeně, byznys velkých bank je dnes jinde, než býval před mnoha lety.

V Prague Safe Deposit vnímáme situaci oproti bankám zcela opačně. V dnešní době si více než kdy jindy uvědomujeme potřebu úschovy cenností lidí na bezpečné místo. Proto se již více než 25 let věnujeme pronájmu soukromých bezpečnostních schránek na té nejvyšší úrovni.

  • oproti bance máme otevřeno NONSTOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce
  • oproti bance nevyžadujeme otevření a placení bankovního účtu
  • oproti bance Vám garantujeme 100% diskrétnost a anonymitu
  • oproti bance Vám splníme velice rádi Vaše individuální požadavky
  • oproti bance Vás nečekají v Prague Safe Deposit žádné fronty
  • oproti bance máme pronájem bezpečnostních schránek na 1. místě

Zajímavých výhod, které oceňují tisíce našich spokojených klientů, máme celou řadu. Zastavte se u nás na kávu a pojďme společně probrat Vaše individuální požadavky.


Typy schránek a ceník pronájmů

Pronajměte si bezpečnostní schránku u Prague Safe Deposit ještě dnes!

Kontaktujte nás
+420 228 224 664
accountmng@praguesafedeposit.com

Praguesafedeposit.com > SLUŽBY > Bezpečnostní schránky
Loading...

SLUŽBY

Loading...

SLUŽBY